Фасадная система PPX

Профессиональный экстерьер.

Безупречное качество.

Anticrack - специальный состав от появления

трещин на стенах.

Декоративные штукатурки/краски

Английские декоративные штукатурки и

декоративные краски Armourcoat® на основе

мраморной крошки из минеральных природных

компонентов.

Авторские фактуры

«Наши фактуры станут гордостью Вашего интерьера!»

Авторские коллекции декоративных фактур для интерьеров от ведущих дизайнеров, созданных из английских материалов Armourcoat.

01
жовтня
2016

1

Про премію ArtSpace 2017


22 вересня 2016 року вже втретє стартувала Всеукраїнська Інтер'єрна премія Artspace 2017!


Мета проекту ART SPACE - окреслити образ Українського дизайну, відкрити нові імена і сформувати естетичний смак громадськості, завдяки розвитку і підтримці таланту наших архітекторів і дизайнерів. І звичайно, показати всьому світу, що у нас є креативні люди і якісний дизайн.


ART SPACE - це не просто конкурс, це подія, що формує певні тенденції, які згодом стають обличчям українського дизайну. Це майданчик для розвитку, творчості та нових ідей.


Весь рік в рамках ART SPACE проходять презентації, виставки, майстер-класи та творчі зустрічі з всесвітньо відомими архітекторами та дизайнерами.


У квітні 2016 пройшла презентація проекту в Лондоні. Там переможці ART SPACE 2015 року змогли представити свої роботи перед англійською аудиторією. У свою чергу, англійська преса відзначила кілька цікавих робіт, які пізніше були опубліковані в різних англійських виданнях. Особливо була відзначена робота студії Yodesign Lab - ресторан Food & Forest і незвичайна робота українського архітектора Миколи Гулика.


Так само про презентацію ART SPACE написали такі англійські інтернет видання:


DesignCurial


H & C News


Buildingtalk


Завдяки конкурсу молоді архітектори мають можливість співпрацювати з всесвітньо відомими меблевими брендами, які в подальшому реалізують їх розробки.


Компанія Roche bobois запустила у виробництво столик Coin українського молодого дизайнера Дмитра Козиненко. Варто зазначити, що ця компанія працює з такими знаковими дизайнерами, як Саша Лакік, Ора Іто, Кензо, Жан Поль Готьє, Фабрик Берукс та інші. І особливо приємно, що наші українські дизайнери встали в один ряд з ними.


У всьому світі професія архітектора і дизайнера вважається престижною, творчою і шанованою. На жаль, у нас в країні це не так. Але ж ці люди творять нашу історію і виховують смак. Вони є частиною великої складової - мистецтво / мода / дизайн.


Проект ART SPACE створений для пошуку і підтримки талантів. В цьому році, поряд з метрами, в фінал конкурсу вийшло багато цікавих робіт, які створили саме молоді архітектори. Вони мають свій новий почерк. І за ними майбутнє!


Участь в конкурсі, на відміну від Європейських аналогів, для архітектора і дизайнера безкоштовно. На конкурс приймаються будь-які роботи. Головний критерій відбору-це якісна, цікава робота. Всі витрати на виготовлення планшетів робіт конкурсантів та каталогу з цими роботами премія бере на себе. Автору необхідно просто подати роботу в електронному вигляді на сайт премії.


Конкурс націлений на максимальну чесність і прозорість. Експертне журі, до складу якого входять відомі українські архітектори, вибирають кращі роботи. У фінал зазвичай виходять від 32-40 робіт. Для того, щоб був максимальний чесний погляд переможців обирає саме Європейське журі. Воно обирає переможців в кожній номінації.


Переможці конкурсу 2017 будуть визначені тільки 4 жовтня, в день перед церемонією нагородження. До складу журі входять 2 відомих Європейських архітектори. Це латиський архітектор Юріс Мітенбергс і французький дизайнер Фабріс Берукс.


Головою Європейського журі ART SPACE 2017 був обраний головний редактор і власник всесвітньо відомого онлайн ресурсу Dezeen - Маркус Фейрс.


Dezzen - це однин з найбільш впливових і популярних веб-ресурсів в світі дизайну. Як засновник і головний редактор Dezeen Маркус отримав нагороду Business Web Editor року BSME (2013) і був названий одним з 100 найбільш впливових людей у Великобританії в творчої індустрії за версією Hospital Club, а французький Architectural Digest помістив його в список 100 найбільш важливих фігур в світовому дизайні. Маркус регулярно бере участь в радіо і телеефірах, а в 2003 році представив власний документальний фільм про французького дизайнера Філіпа Старка для BBC. Він також часто виступає на громадських конференціях в Лондоні, Токіо, Нью-Йорку, Стокгольмі та Кейптауні в якості запрошеного лектора. Фейрс - перший цифровий журналіст, удостоєний почесного членства Королівського інституту британських архітекторів (RIBA).


Вони зможуть поділитися досвідом з нашими архітекторами, розповісти про свої проекти, в яких Європейських конкурсах вони беруть участь, що це їм це дає.


Спеціально для архітекторів буде влаштована творча зустріч з Маркусом Фейерсом, який розповість свою думку про український дизайні, про світові тенденції і, звичайно критерії відбору на світовий ринок дизайну.


Завдяки йому ми сподіваємося показати, що в нашій країні є люди, які роблять якісні і інтелектуальний дизайн. А так же опублікувати наших переможців на сторінках сайту dezeen.


www.artspace.ua

11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1